Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Культура

У Львові за 1 млн гривень хочуть збудувати перший у місті комунальний стадіон

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10978
У Львові за 1 млн гривень хочуть збудувати перший у місті комунальний стадіон
Сьогодні, 1 лютого, виконавчий комітет міської ради затвердив бюджет міста на 2016 рік.


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


Спортивний стадіон пануємо збудувати на Кастелівці


"Спортивний стадіон пануємо збудувати на Кастелівці. На будівництво передбачено 1 млн гривень. Це будуть перші у місті сучасні легкоатлетичні бігові доріжки, баскетбольний майданчик, тенісні поля тощо», - розповіла директор департаменту економічної політики міської ради Ірина Кулинич.


Також у бюджеті міста передбачено 31,4 млн гривень на відновлення спортивних залів, ігрових майданчиків, басейнів у дитячих садочках та навчальних закладах, а також на спорудження дитячих майданчиків у всіх районах міста.


Зокрема, капітального ремонту зазнають п’ять басейнів у Залізничному та Личаківському районах міста, а на вулиці Кавалерідзе планують збудувати спеціалізований ігровий майданчик для спортивних ігор.


Читайте також на нашому сайті: у Львові за 1 млн гривень хочуть збудувати перший у місті комунальний стадіон
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.