Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Криминал

Садовий про будівництво трамвайної колії на Сихів: плануємо, що трамвай восени поїде

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9968
Садовий про будівництво трамвайної колії на Сихів: плануємо, що трамвай восени поїде
Сьогодні, 29 червня, міський голова Львова, Андрій Садовий, оглянув роботи із прокладання каналізаційного колектора закритим методом в рамках будівництва трамвайної колії на Сихів і сказав, що трамвай для сихівчан має поїхати уже восени. 


Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. 


"Плануємо, що трамвай восени поїде. Назвати конкретну дату було б некоректно, адже бачимо, який великий об’єм робіт йде під землею. Наше завдання – зробити все якісно і надійно. Для мене на першому місці – надійність, на другому – терміни", -  говорить мер Львова, Андрій Садовий. Нагадаємо, проект «Трамвай на Сихів» реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.