Сегодня: Среда, 23 Марта 2016 года
Бизнес

Депутатка каже, що у Львівській міськраді потрібно відкрити дитячу кімнату

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8617
Депутатка каже, що у Львівській міськраді потрібно відкрити дитячу кімнату
Депутатка Львівської міськради Уляна Пак переконана, що у приміщенні Ратуші потрібно облаштувати дитячу кімнату.


Про це вона сказала сьогодні, 25 лютого, під час пленарного засідання Львівської міськради, інформує кореспондент сайту міста Львова, 032.ua.


За словами Уляни Пак, серед працівників, депутатів та відвідувачів є велика кількість жінок, але у них немає місця, де нагодувати грудних немовлят або залишити старших дітей під наглядом вихователя. Тож було б чудово, якби у міськраді з'явилася дитяча кімната, у якій були меблі, дитячі іграшки, пеленальні столи, ну і звісно, там працював би вихователь. 


Нагадаємо, що сьогодні на пленарному засіданні міськради також прийняли рішення через те, що керівництво "Sport Life" відмовив хворому на ДЦП відвідувати басейн у місті провести перевірку.Міська рада Львова готує судовий позов щодо будівництва на вулиці Чайковського


Голос міста

Як думаєте, у міськраді справді потрібно облаштувати дитячу кімнату?


Проголосували 0 осіб


0%Так0%Ні


ТакНі

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.