Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Власть

За перше півріччя поточного року, обласна Держфінінспекція відшкодувала грошові втрати на суму близько 27 млн гривень

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10962
За перше півріччя поточного року, обласна Держфінінспекція відшкодувала грошові втрати на суму близько 27 млн гривень
Протягом січня - червня 2015 року фахівці Держфінінспекції у Львівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛОДА.


Загалом, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 7млн грн. Крім того, відшкодовано нецільові витрати на суму 20 млн гривень,


За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 65 досудових розслідувань, із них 59 – за результатами контрольних заходів, проведених за ініціативою інспекції.


За допущені фінансові порушення 220 посадових осіб підприємств, установ та організацій притягнуто до адміністративної відповідальності, 91 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще трьох осіб звільнено із займаних посад.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.