Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Власть

Чиновники із Львівської облдержадміністрації взялися рятувати Борислав від катастрофи

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10443
Чиновники із Львівської облдержадміністрації взялися рятувати Борислав від катастрофи
Питання вирішення проблемних питань міста, зокрема, ремонт доріг, благоустрій та водопостачання, відтепер перебувають під пильним контролем.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛОДА.


За словами заступника голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, піти на такий крок адміністрацію змусила бездіяльність міської ради Борислава, через яку місто опинилося на межі катастрофи.


Ми у щоденному режимі слідкуємо, чи виконують чиновники свої прямі обов’язки


“Разом із громадою нам вдалося змусити чиновників міської ради займатися ваджливими проблемами міста. І на сьогодні ми у щоденному режимі слідкуємо, чи виконують чиновники свої прямі обов’язки.


Крім того, ми працюємо над тим, щоб вирішити проблесми міста із водопостачанням, аби місто могло нормально функціонувати та розвиватись”, - зазначила Ірина Гримак.


Зазначимо, що наразі у Бориславі розпочалися ремонтні роботи центральної дороги, яка сполучає місто із смт.Східниця, вирішується питання щодо відновлення мосту, який був зруйнований ще у 2008 році внаслідок повені.


Нагадаємо, 10 липня голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка здійснив робочу поїздку до Борислава, після чого доручив скерувати до міста правоохоронців і перевірити ситуацію навколо бездіяльності місцевих чиновників.


Читайте також: у Бориславі судитимуть першого посадовця КП «Бориславводоканал»

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.