Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

Львівська ОДА визначилась, хто будуватиме сміттєпереробний комплекс на Львівщині (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9011
Львівська ОДА визначилась, хто будуватиме сміттєпереробний комплекс на Львівщині (ВІДЕО)
У середу, 30-го травня, у Львівській ОДА оголосили переможців конкурсу з визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу.  Комісія ОДА визнала перемогу всіх трьох компаній учасниць.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Детальніше про це дивіться у нашому відеосюжеті:Нагадаємо, 7 лютого завершився перший етап конкурсу з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів з утилізації ТПВ на Львівщині. До цього часу тендерну документацію отримали 20 різних компаній, але на тендер подалося 5 різних компаній, які подали власне шість пропозицій.


Як раніше писав 032.ua, у грудні 2016 року голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вибір інвестора для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів у Львівській області.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.