Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

ТОП 5 тез Володимира Гройсмана, які він озвучив перебуваючи з візитом на Львівщині

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11175
ТОП 5 тез Володимира Гройсмана, які він озвучив перебуваючи з візитом на Львівщині
Сьогодні, 30-го травня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завітав із робочим візитом на Львівщину, де оглянув стан виконання ремонтних робіт на трасі Львів - Тернопіль.


Сайт 032.ua підготував ТОП-5 головних тез, які озвучив Гройсман перебуваючи на Львівщині.


№1. Питання реконструкції та будівництва автомобільних доріг є пріоритетом. Ми будемо будувати дороги, і будемо робити це якісно.  Вже два роки поспіль доводимо, що навести лад на українських дорогах можливо. Потрібен час, кошти ми навчились акумулювати, в тому числі від перевиконання митних платежів.


№2.  Говорячи про планові показники Львівщини, то минулого року ми запланували для області кошти у сумі 1 млрд 200 млн грн, виконали на 2 млрд. Цього року плановий показник – 2 млрд 400 млн гривень, тобто вдвічі більше, ніж минулого року.


№3. Минулого засідання Уряду ми затвердили Концепцію (реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року), яка дозволить вивести шахти з того стану, девони сьогодні знаходяться. Найголовніше - ми маємо інвестувати у прибутковість шахт. Ця ідеологія закладена в систему управління усією вугільною галуззю.


№4. Трагедія на шахті "Степова" дала сигнал для усіх керівників шахт, шахтових об'єктів, що економити на безпеці шахтарів просто неприпустимо», - зазначив Глава Уряду.


№5. Я не можу особисто побудувати вам сміттєпереробний комплекс – це має робити Львівська міська рада. В міської влади для цього є гроші та повна підтримка уряду. Вже навіть є дозволи й експертизи, щоб на смііттєзвалищі у Великих Грибовичах навести порядок. Є абсолютно чітка позиція облдержадміністрації допомогти ділянками.


Читайте також на нашому сайті: 


Трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі: рік по тому.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.