Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Власть

У Львові відбулося перше засідання робочої групи щодо експонування пам’ятника Монумент Слави

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10514
У Львові відбулося перше засідання робочої групи щодо експонування пам’ятника Монумент СлавиУ п'ятницю, 26-го травня, своє перше засідання провела робоча група щодо експонування пам’ятника Монумент Слави, що на вулиці Стрийській.


Як повідомили 032.ua у прес-службі міської ради Львова, в рамках першого засідання  засідання кожен з учасників групи озвучив свою позицію і бачення майбутньої долі пам’ятника. Члени робочої групи вирішили  звернутися з листом до Інституту національної пам’яті щодо бачення та поводження з такими об’єктами. Рекомендації та пропозиції проситимуть у фахівців ЛНУ ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка», УКУ тощо.


Крім того, до наступного засідання робоча доручила провести інвентаризацію і обстеження пам’ятника. 


Нагадаємо, як повідомляло раніше наше видання, у квітні цього року, під час пленарного засідання міської ради, депутат Тарас Чолій звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою демонтувати Монумент Слави через закон "Про декомунізацію".


Вже у травні подібну ідею підтримали депутати облради, які запропонували замінити Монумент на пам'ятний знак воїнам АТО. 


Мер Львова 18-го травня цього року створив робочу групу, яка має вирішити подальшу долю Монументу Слави на вулиці Стрийській у Львові.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.