Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Власть

У Львові вирішили розірвати угоду із перевізником сміття у Франківському районі

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10690
У Львові вирішили розірвати угоду із перевізником сміття у Франківському районі
Львівська мерія вирішила розірвати договір про співпрацю із перевізником сміття "САТ Львів", який вивозив ТПВ із Франківського району.


Про це у вівторок, 23-го травня, журналістам повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, інформує кореспондент сайту 032.uа.


"22 травня за рішенням комісії ТЕБ та НС перевізнику "САТ Львів" попередили, що з ним буде розірвана угода. Наразі це не знімає відповідальності з перевізника вивозити сміття, однак ми просимо інших перевізників долучатися", - сказав Бабак.


Чиновник також зауважив, що незабаром мерія оголосить конкурс, в рамках якого оберуть нового перевізника на той об’єм сміття, який вивозив "САТ".


Нагадаємо, що відтепер переповнені сміттєві майданчики у Львові перевізники будуть обробляти хімікатами. 


Читайте також на нашому сайті: 


Французькі експерти пропонують будувати сміттєпереробний комплекс на околиці міста (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.