Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

Посадовцв Садового викликали на допит в поліцію

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10702
Посадовцв Садового викликали на допит в поліцію
Правоохоронні органи викликали посадовців міської ради Львова на допит після останнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.


За інформацією прес-служби міської ради Львова, повістки отримали в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна та заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.


"Крім того, о 10.00 правоохоронці на робочому місці вручили повістку керівнику Сихівського району Ірині Маруняк, а також голова Залізничної РА Надія Банах та голова Франківського району Орест Тимчишин", - зазначають у прес-службі. 


Нагадаємо, що останнє засідання комісії ТЕБ і НС відбулося в понеділок, 15 травня. Під час засідання міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у місті є загроза введення надзвичайного стану, через купи сміття, які немає куди вивезти. 


Читайте також на нашому сайті: 


ТОП-6 найцікавіших виставок, які відбуваються у Львові.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.