Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

Львівський суд виправдав водія цементовозу, який у центрі міста збив жінку насмерть

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11189
Львівський суд виправдав водія цементовозу, який у центрі міста збив жінку насмерть
Галицький районний суд у Львові визнав невинним водія цементовозу, який в березні цього року на вулиці Івана Франка насмерть збив жінку.


Про це повідомляє сайт 032.ua.


7-го квітня цього року був проведений слідчий експеримент, під час якого було відтворено обставини ДТП. За результатами експерименту було встановлено,  водій не міг бачити жінку, яка раптово вийшла на проїжджу частину за межами пішохідного переходу.


Як зазначено в ухвалі Галицього районного суду, слідчий експеримент робили у присутносіт доньки загиблої жінки.


"В ході експерименту встановлено, що водій вантажного автомобіляне міг бачити пішохода, що наближалася до кабіни автомобіля з правої сторони від пішохідного переходу з вул. Шухевича, рухаючись в напрямку вул. І. Франка, від моменту початку руху та до моменту зіткнення. Відповідно, на думку доньки загиблої, водій вантажного автомобіля не винен у дорожньо-транспортній пригоді, що мала місце 17 березня 2017 року приблизно о 18 год. 40 хв. у м. Львові по вул. Ів.Франка, 9", - йдеться в ухвалі Галицького районного суду.


Читайте також на нашому сайті:


Вулицями Львова почали курсувати ще 10 нових автобусів "Електрон" (ФОТО).


У львівському електротранспорті "зайців" ловитимуть патріоти.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.