Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Власть

Мер Бродів заявив, що його місто не буде приймати сміття зі Львова

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9156
Мер Бродів заявив, що його місто не буде приймати сміття зі Львова
Мер міста Броди Анатолій Белей заявив, що не ставив підпис у меморандумі про співпрацю зі Львовом щодо вивезення ТПВ із міста.


Про це Белей заявив у коментарі виданню Zik, інформує сайт 032.ua.


Так, за словами Белея, він не захотів підписувати меморандум та приймати сміття зі Львова, бо проти цього виступають громада міста та депутатський корпус.


"Я теж проти того, щоб у Броди возили сміття зі Львова. Це питання обговорюється від минулої п’ятниці, і мені відомо, що в додатку до меморандуму зазначено, що Броди повинні прийняти 20 тонн сміття щодня – це близько 200 тонн в тиждень. Ви уявляєте, що буде з нашим сміттєзвалищем, з Бродами?", – обурюється Анатолій Белей.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, 21 квітня у стінах Львівської ОДА відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ЛМР, ЛОДА, Львівською облрадою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з ТПВ, які утворюються у Львові. Згідно з документом, 19 міст на території Львівщини впродовж наступних 2 років будуть приймати сміття зі Львова на своїх полігонах.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.