Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Власть

Є ідея: Садовий пропонує облаштувати резервне сміттєзвалище у Чорнобильській зоні відчудження

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9408
Є ідея: Садовий пропонує облаштувати резервне сміттєзвалище у Чорнобильській зоні відчудження
Міський голова Львова запропонував оригінальну ідею щодо порятунку Львові від сміттєвої кризи.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, на думку Андрія Івановича, яку він озвучив під час сьогоднішнього брифінгу щодо ситуації із вивозом сміття зі Львова, у Чорнобильській зоні відчудження можна організувати резервний сміттєвий полігон, куди можна буде вивозити ТПВ у випадку екстримальних ситуацій. 


"В місті є біда, і місто не в стані цю проблему вирішити. Львів’яни кожного дня продукують 600 тон сміття. А якщо, не дай Бог, завтра станеться така біда в іншому великому місті? А Київ, який продукує 3 000 тон відходів, що тоді там будуть робити? Моя пропозиці дуже проста - в Чорнобильській зоні зробити резервний полігон для країни, який має бути на екстримальні випадки. Я готовий інвестувати, як міський голова, коштами громади міста Львова", - зазначив Садовий.


Читайте також на нашому сайті:


У Львові близько 35% сміттєвих контейнерів є переповненими (ФОТО).


Сьогодні у Львові частково буде припинена подача води.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.