Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Власть

"Сихівський трамвай почне курсувати до "Санта-Барбари у травні", - Ірина Маруняк

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10196
"Сихівський трамвай почне курсувати до "Санта-Барбари у травні", - Ірина Маруняк
Трамвай №8, який із листопада минулого року курсує із площі Соборної до кінотеатру імені Довженка, у травні цього року матиме кінцеву зупинку на місці колишнього ринку "Санта-Барбара".


Про це під час звіту про роботу Сихівської районної адміністрації у 2016 році, повідомила голова РА Ірина Маруняк, інформує кореспондент сайту 032.ua.


За її словами, трамвайний маршрут №8, який наразі курсує від площі Соборної до кінотеатру імені Довженка, вже у травні цього року почне курсувати до вулиці Вернадського, де буде кінцева зупинка електротранспорту.


Нагадаємо, як розповідав раніше у коментарі кореспонденту 032.ua директор "Львівавтодору" Олег Береза, завершити усі роботи для відкриття наступної черги проекту "трамвай на Сихів" мають орієнтовно за півтора місяці.


Зазначимо, що новий трамвайний маршрут №8 урочисто відкрили у Львові 17 листопада минулого року. Проект реалізовувався за фінансової підтримки від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро.


Читайте також на нашому сайті: 


Комісія ЛМР відвідає ЛКП "АТП-1", щоб побачити, які автобуси і скільки було закуплено за кошти бюджету.


Дізнайся: хто вивозитиме сміття із твого району.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.