Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Власть

Львів може відмовитись від земельної ділянки на Яворівщині, де мають збудувати сміттєсортувальний комплекс

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9745
Львів може відмовитись від земельної ділянки на Яворівщині, де мають збудувати сміттєсортувальний комплекс
Сьогодні, 31 січня, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак заявив, що місто може відмовитись від ділянки в Яворівському районі, якщо там не можна буде будувати сміттєсортувальний комплекс.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами Бабака, влада міста досі продовжує пошук земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу та облаштування полігону ТПВ. Однак наразі у мерії чекають висновків від науково-експертної групи, яка має сказати, чи можна на "Сірці" будувати сміттєсортувальний комплекс.


"Наразі виглядає так, що на цій території може будути тільки сміттєпереробний завод. Побачимо, що скаже комісія.  Якщо буде висновок, що земельна ділянка не може бути використана для тих цілей, які були озвучені, ми від неї відмовимось", - зазначив Бабак.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, 27 січня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебуваючи із робочим візитому у Львові заявив про виділення ділянки в Яворівському районі на території колишнього ДГХП "Сірка" для облаштування сміттєсортувального комплексу. 


Однак вже у понеділок, 30 січня, Яворівська районна рада на позачерговій сесії постановила заборонити нові сміттєзвалища на території району.


Читайте також на нашому сайті:


До червня перед Оперним театром заборонено встановлювати будь-які атракціони.


Обласна рада відмовилась розглядати питання щодо заборони будівництва на Яворівщині полігону для сміття.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.