Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Власть

Львів знову просить Малехів виділити земельну ділянку для проведення стабілізаційних робіт на Грибовицькому полігоні

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9889
Львів знову просить Малехів виділити земельну ділянку для проведення стабілізаційних робіт на Грибовицькому полігоні
Аби розпочати стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі, де існує загроза нового зсуву сміття, мерія Львова знову звернеться до сільради Малехова з проханням виділити додаткову земельну ділянку у 3,5 га.


Про це у понеділок, 23 січня, журналістам розповів керівник департаменту житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак.


Так, за його словами, наразі спеціалісти готують проект протиаварійних робіт на Грибовицькому сміттєвому полігоні, після чого з проектом ознайомляться депутати сільради Малехова та голова села.


"Ми вже мали розмову із депутатами та сільським головою. Аби розпочати стабілізаційні роботи на полігоні, Малехів має виділити додаткову земельну ділянку, куди зайде будівельна техніка. Адже, відповідно до чинного законодавства, ми не можемо почати роботи на ділянці, яка не є виділена", - зазначив Бабак.


Нагадаємо, що восени 2016 року громада Малехова відкинула пропозицію місцевої влади Львова щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, незважаючи на щедрі обіцянки від міського голови Львова. 


Читайте також на нашому сайті: 


У Львові хочуть створити "зелений мікрорайон".


У центрі Львова в припаркованому автомобілі виявили тіло чоловіка.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.