Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Власть

Синютка сподівається, що в 2017 році буде обрано компанію, яка побудує сміттєпереробний завод на Львівщині

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10605
Синютка сподівається, що в 2017 році буде обрано компанію, яка побудує сміттєпереробний завод на Львівщині
Голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив сподівання, що уже наступного року буде обрано компанію, яка будуватиме на Львівщині сміттєпереробний завод.


Про це голова Львівської ОДА cказав сьогодні під час прес-конференції, інформує кореспондент 032.ua.


“Я думаю, що 2016 рік стане такою точкою відліку стосовно будівництва сміттєпереробних заводів на території Львівщини і я переконаний, що конкурс, який ми оголосили у грудні цього року завершиться у 2017 році вибором підрядника і компанії, яка розпочне будівництво сміттєпереробного заводу на території Львівської області”, - зазначив Олег Синютка.


Нагадаємо, кілька тижнів тому голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вибір інвестора для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів у Львівській області.


Додамо, що 10 листопада Львівська ОДА представила три земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу.


Перша земельна ділянка розташована у Яворівському районі, площею 12,8 га, де раніше було виробництво гірничо-хімічної промисловості "Сірка". На цю земельну ділянку уже виготовлено технічну документацію із землеустрою і паспорт об'єкту.


Друга земельна ділянка розташована у Миколаївському районі – біля міста Новий Розділ. Тут 15 га. порушені гірнично-хімічною промисловістю землі. На цю земельну ділянку уже розроблено детальний план території. 


Третя земельна ділянка розташована поблизу села Брониця Дрогобицького району поруч із існуючим міським сміттєзвалищем.


Додамо, що у будівництві сміттєпереробного заводу на Львівщині уже зацікавлені 26 потенційних компаній-інвесторів. Ознайомитись із переліком цих компаній можна  ТУТ.


Читайте також на нашому сайті:


Патрульні затримали чоловіків, які влаштували стрілянину в центрі Львова (ФОТО).


Львівську міськраду пікетують жителі Рясного і Білогорщі (ФОТО).


Міст на Городоцькій сподіваються відкрити до кінця цього року.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.