Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

У проект"Трамвай на Сихів" вклали більше 26 мільйонів євро", - Андрій Садовий

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9456
У проект"Трамвай на Сихів" вклали більше 26 мільйонів євро", - Андрій Садовий
Мер Львова Андрій Садовий розповів, скільки було витрачено грошей для реалізації проекту "Трамвай на Сихів".


Про це повідомляє сайт міста Львова 032.ua.


Так, за словами Андрія Івановича, у проект "Трамвай на Сихів" було витрачено понад 26 мільйонів євро. Однак і ця сума ще не є остаточною.


"Якщо говорити виключно про саму колію, то це 26 мільйонів євро. Але ж ми прекрасно знаємо, що роботи в рамках проекту досі тривають. До кінця року повинні завершити частину роботи на "Санта-Барбарі". І тоді, коли вже буде все фіналізовано, ми зможемо називати конкретну цифру вже у гривнях", - зазначив Андрій Садовий.


Нагадаємо, що 17 листопада у Львові урочисто відкрили новозбудовану трамвайну лінію на Сихові. Вже за перші 5 днів роботи нового трамвайного маршруту, послугами електротранспорту скористалися більше 200 000 пасажирів.


Читайте також на нашому сайті: ТОП-10 найцікавіших фактів про проект “Трамвай на Сихів”.


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.