Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Власть

Влада запевняє, що новий сміттєсортувальний комплекс у Львові працюватиме за європейськими стандартами

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9597
Влада запевняє, що новий сміттєсортувальний комплекс у Львові працюватиме за європейськими стандартами
Сьогодні,23 листопада, міськрада відкрила збір пропозицій щодо купівлі земельної ділянки для розміщення полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, за словами керівника міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергія Бабака, міськрада нарада готова сплачувати 50 грн. за кожну тонну прийнятих відходів, якщо пропозицію щодо облаштування сміттєвого полігону подасть орган місцевого самоврядування.


"У разі спільного використання діючого полігону ТПВ, рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та екологічними стандартами країн ЄС під супроводом європейських фахівців", - зазначив Бабак.


Читайте також на нашому сайті: у Львові заявили про готовність придбати земельну ділянку для облаштування нового сміттєзвалища.


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.