Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Власть

Угоду підписано: Львів оформив кредит у розмірі 10 млн євро на впровадження електронного квитка

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9081
Угоду підписано: Львів оформив кредит у розмірі 10 млн євро на впровадження електронного квитка
17 листопада Львівавтодор підписав угоду із ЄБРР щодо кредитного фінансування проекту автоматизованого збору оплати за проїзд у громадському транспорті.


Про це повідомляє кореспондент 032.ua.


Відповідно до договору місто отримає від Європейського банку реконструкції та розвитку 10 млн євро на впровадження електронного квитка.


Строк на який надається кредит – 13 років з пільговим періодом 3 роки. 


Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 6-місячна Міжбанківська ставка Єврозони (Euribor) та маржа 7,0 % річних.


Кредит надається під муніципальну гарантію Європейському банкові реконструкції та розвитку з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“.


"Після сьогоднішньої церемонії підписання починається великий старт проекту. Наступний крок - це відбір банком та містом експертів, щоб структура, яка впроваджуватиме е-квиток мала найбільший досвід та була найбільш фаховою", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. 


Нагадаємо, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова”.


Голос міста

Львів візьме кредит у розмірі 10 млн. євро на впровадження е-квитка у громадському транспорті. Що ви думаєте про це рішення?


Проголосували 170 осіб


39.4%Я однозначно підтримую таке рішення.51.2%Не треба було брати кредиту у розмірі 10 млн євро. Краще б виділити кошти з міського бюджету.9.4%Важко сказати


Я однозначно підтримую таке рішення.Не треба було брати кредиту у розмірі 10 млн євро. Краще б виділити кошти з міського бюджету.Важко сказати

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.