Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Власть

За останні два роки у сихівський трамвай було інвестовано близько 27 млн гривень

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10869
За останні два роки у сихівський трамвай було інвестовано близько 27 млн гривень
Будівництво трамвайної колії на Сихів виходять на фінішну пряму. Вже 10 листопада на трамвайній лінії відбудеться пробний заїзд техніки, а 17-го - офіційне відкриття сихівського трамвая. 


Як розповів під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами міський голова Львова Андрій Садовий, за останні два роки, впродовж яких у Львові прокладалася трамвайна лінія на Сихів, було інвестовано близько 26 млн євро.


"Якщо брати все у комплексі, то сума приблизно становить 25-26 млн євро. У Львові це один із найбільших проектів за часів незалежності України", - розповів Андрій Садовий.


Нагадаємо, що проект «Трамвай на Сихів» реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн. євро. 


Додамо, що перший час трамвай курсуватиме лише від кінотеатру Довженка до площі Соборної, а до кінця року рухомий склад почне доїжджати до Санта-Барбари.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.