Сегодня: Среда, 16 Октября 2019 года
Власть

Львів вже надав документи щодо проекту будівництва нового сміттєпереробного заводу, - Ольга Сивак

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9901
Львів вже надав документи щодо проекту будівництва нового сміттєпереробного заводу, - Ольга Сивак
Подані документи та сам проект мають погодити у Міністерстві регіонального розвитку, після чого до Львова прибудуть спеціалісти-інженери, які допомагатимуть реалізовувати наступні етапи проекту.


Так, за словами начальника управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Львівської міської ради Ольги Сивак, усі документи до Мінрегіону були подані ще 30 червня цього року.


для нас це дуже важливо"Анкету та повний пакет документів міністерство отримало, бо для нас це дуже важливо. Сама анкета містить 45 сторінок, є також багато додатків. Є розроблений проект інституту «Гірхімпром» 2013 року, він пройшов державну експертизу, але наразі його оновлюють, проект оновлюють, у зв’язку із ситуацією, що сталась", - розповіла Ольга Сивак. 


Тож тепер у Львові чекають на відповідь з Мінрегіону, і сподіваються, що у міністерстві врахують нинішню непросту ситуацію у місті.


"Наш проект має два компоненти. Перше - рекультивація полігону у Грибовичах. Друге: новий сміттєпереробний завод. Як виглядатиме цей комплекс технічно, хто і де буде його будувати, стане відомо після акцептації", - зазначила Сивак. 


Нагадаємо, як писав раніше 032.ua, у Мінрегіоні зазначали, що не бачили проекту будівництва сміттєпереробного заводу, однак знають про наміри провести рекультивацію полігону у Грибовичах. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.