Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Власть

Від Садового вимагають назвати імена правоохоронців, яким надали квартири

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10140
Від Садового вимагають назвати імена правоохоронців, яким надали квартири
За словами депутата Львівської міськради від фракції "Свобода" Маркіяна Лопочака, Садовий досі не надав їм відповіді.


Про це депутат сказав сьогодні. 26 травня, під час пленарного засідання сказав депутат Львівської міськради, інформує 032.ua


 я прошу призначити службову перевірку”, - зазначив Маркіян Лопочак.


“Минулого пленарного засідання ми вимагали оприлюднити прізвища та імена, а також посади тих працівників прокуратури, СБУ, правоохороних органів, суддів, яким виконком міської ради надав службові квартири у 2006, 2015 рр. Минув термін розгляду запиту, а відповіді досі немає. З огляду на це, я прошу призначити службову перевірку”, - зазначив Маркіян Лопочак.


Читайте також на нашому сайті: давайте не будемо робити із цього сенсацію, - депутат Петро Адамик про закупівлю планшетів для депутатівЯк раніше писав 032.ua, сьогодні, 26 травня, у Ратуші триває пленарне засідання Львівської міськради


www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.