Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Спорт

Посадовець Дрогобицької міської ради іде служити в АТО

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11875
Посадовець Дрогобицької міської ради іде служити в АТО
Дрогобич план з мобілізації виконує на 67%. За цим показником місто на першій позиції в області. За Дрогобичем з виконанням плану на 64% слідує Червоноград.


Про це сьогодні, 10 серпня, на оперативній нараді в Ратуші повідомив перший заступник міського голови Петро Суда, повідомляє Дрогобицька міська рада.


На його прохання з нього знято броню, він виявив бажання захищати Україну


Він подякував головному спеціалістові з питань мобілізації та взаємодії з правоохоронними органами Ярославу Янушевичу за належно проведену роботу. Поза тим, Петро Суда зазначив, що уже за тиждень Ярослав Янушевич залишає свою посаду та іде служити в АТО.


«На його прохання з нього знято броню, він виявив бажання захищати Україну», - додав перший заступник міського голови, мовивши, що більш корисним Ярослав Янушевич був би на посаді у міській раді, однак його рішення заслуговує поваги.


Після побажання Петра Суди Ярославові Янушевичу живим-здоровим повернутися додому, зал своє вітання і шану колезі висловив оплесками.


Щодо підсумків шостої хвилі мобілізації Ярослав Янушевич, зокрема, висловився, що його особисто дуже тривожить, коли воювати ідуть недосвідчені двадцятирічні юнаки.


Читайте також: Ситуація в зоні бойових дій знову загострилася, - прес-центр АТО.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.