Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Спорт

На Львівщині відбудеться форум спортивних функціонерів

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10793
На Львівщині відбудеться форум спортивних функціонерів
Впродовж 29-31 липня Львівщина прийматиме семінар-нараду Міністерства молоді і спорту України з керівниками відповідних структурних підрозділів Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Львівської обласних та районних державних адміністрацій


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛОДА.


За словами заступника начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксани Вацеби, учасники зібрань зберуться, аби обговорити шляхи розв'язання актуальних проблем та обмінятись досвідом роботи.


Хочемо показати нашим гостям традиції та культурну спадщину Львівщини


“Подібну зустріч запропонувала провести саме Львівська область. Робимо це для того, щоб наладити контакти з представниками інших областей, вирішити певні актуальні питання. Також, хочемо показати нашим гостям традиції та культурну спадщину Львівщини”, - розповіла Оксана Вацеба.


Зазначимо, що на спортивний форум завітає і міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. А засідання учасників заходу проходитимуть у Львові, Яворівському, Жовківському та Сколівському районах. Загалом, до участі у форумі запрошені близько 90 осіб.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.