Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Спорт

Садовий призначив директора департаменту з питань поводження з ТПВ: що про нього відомо

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   12904
Садовий призначив директора департаменту з питань поводження з ТПВ: що про нього відомо
6 червня Садовий призначив Івана Рудницького на посаду директора новоствореного департаменту з питань поводження з ТПВ у Львівській міськраді.

Нагадаємо, що цей департамент створили у міськраді відповідно до рішення депутатів Львівської міськради від 6 квітня 2017 р.

Відповідно до рішення депутатів,  до нового департаменту мають входити два управління: управління оперативного поводження з відходами та управління розвитку системи поводження з відходами. Окрім цього у підпорядкуванні департаменту  ЛКП «Збиранка» та ЛКП «Львівспецкомунтранс». Хто він за освітою?


Рудницький навчався на факультеті прикладної математики і механіки Львівського національного університету ім. І. Франка. Після цього навчався   та працював у фізико-механічному інституті ім. Г.В.Карпенка НАН України на посадах інженера, молодшого та наукового співробітника.


Де працював раніше?


Впродовж десяти років Рудницький був директором СЗШ № 96 м. Львова. З 2001 по 2002 рр. був головою Сихівської районної адміністрації, а потім до 2004 року працював на посаді  заступника директора з будівництва ТзОВ «Шувар».


У 2004 році Рудницький став головою ради самоорганізації населення Сихова і був на цій посаді до 2009 року. 


Уже в 2009 р. Іван Рудницький став заступником директора з капітального будівництва ТзОВ «Мальви маркет». Пропрацювавши на цій посаді два роки, він пішов звідти і уже в 2012 р. став директором будівельного підприємства «Львівдах». 


Наступного року він покинув підприємство і пішов працювати помічником Народного депутата України, Михайла Хміля, який сьогодні є членом політичної партії "Народний фронт” і головою підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики.


Чим займається його cім'я ? 


Згідно з електронною декларацією Рудницького, його дружина має 10% в ТзОВ "Зоряний водопад".  За даними, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, основний вид діяльності компанії - це діяльність із забезпечення фізичного комфорту.


Додамо, що 50% компанії належить ТзОВ "Два кольори", ще 40% - ТзОВ "Шувар". Нагадаємо, що ТОВ "Шувар" належить депутату Львівської міськради Роману Федишину. 


Що цікаво Рудницький подав до НАЗК неповну інформацію. Згідно з даними ЄДР, його дружина внесла до статутного фонду фірми 60 тис. грн, а у його декларації пише  30 тис. грн.


Садовий призначив директора департаменту з питань поводження з ТПВ: що про нього відомо


Садовий призначив директора департаменту з питань поводження з ТПВ: що про нього відомо


У 2015 році донька Івана Рудницького потрапила в поле зору ЗМІ. Як писало інтернет-видання Zaxid.net  10 листопада 2015 року донька депутата Львівської міськради і екс-голови Сихівської райадміністрації Львова придбала на аукціоні спецдозвіл на розробку нафтогазового родовища за ₴12,1 млн грн. Після виходу цієї новини про аукціон до редакції видання звернувся помічник керівника фірми-переможця, який запевнив, що вона виступала лише «технічним» власником і уже незабаром ім'я власника компанії змінили.


Скільки вони заробляють і на чому їздять.


Згідно з декларацією Івана Рудницького у 2006 році він заробив 109 072 грн., а його дружина - 104 841 грн.  


У власності Рудницького з 2011 року є автомобіль Skoda Octavia A5 2011 року випуску. 


Садовий призначив директора департаменту з питань поводження з ТПВ: що про нього відомо


Політична діяльність. 


Рудницький добре відомий у Львові своєю депутатською діяльністю. Так, з 1990 по 1994 рр. він був депутатом Галицької районної ради, а з 2006 по 2010 був депутатом Львівської обласної ради.


Окрім цього новообраний начальник департаменту був депутатом Львівської міської ради багатьох скликань (1994-2006 рр., 2010-2015 рр., 2015 – до цього часу). А ще Рудницький є позаштатним радником міського голови Львова.


Сьогодні він входить у фракцію  політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і є членом постійної комісії із питань  інженерного господарства, транспорту,  зв’язку та житлової політики.


Читайте також на нашому сайті:


Що відомо про нового начальника патрульної поліції Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.