Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Спорт

Садовий пояснив, що вплинуло на підписання меморандуму про розблокування сміттєвих полігонів області для Львова

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10468
Садовий пояснив, що вплинуло на підписання меморандуму про розблокування сміттєвих полігонів області для Львова
Мер Львова Андрій Садовий розповів, чому Львів отримав допомогу від держави з вивозом ТПВ лише за 11 місяців після Грибовицької трагедії.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Так, на думку Андрія Івановича, здоровий глузд у політиків нарешті переміг.


"В нашій країні дуже багато речей робляться не так, як треба. Можливо, Пасха, Воскресіння Ісуса Христа вплинуло на людей, і здоровий глузд почав перемагати", - заявив Садовий.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua,  21 квітня, у стінах Львівської ОДА відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ЛМР, ЛОДА, Львівською облрадою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з ТПВ, які утворюються у Львові. Згідно з документом, 19 міст на території Львівщини впродовж наступних 2 років будуть приймати сміття зі Львова на своїх полігонах.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.