Сегодня: Вторник, 20 Февраля 2018 года
Спорт

Влада Львова вже має проблеми із новою земельною ділянкою для будівництва сміттєпереробного комплексу

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9396
Влада Львова вже має проблеми із новою земельною ділянкою для будівництва сміттєпереробного комплексу
Місцеві мешканці селя Добряни виступають проти будь-якого будівництва об’єкту для поводження із ТПВ.


Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


"Ви напевно бачили репортаж, з Добрян, куди поїхала наша делегація. Настрій людей дуже-дуже негативний. Я вважаю, що має бути спільна позиція обласної ради, адміністрації та міста. Вони повинні надати нам ділянку, яка 100% буде готова для того, щоб там створити полігон. Це має бути погоджена ділянка з усіма населеними пунктами. Місто самостійно не може вирішувати проблему за межами міста, це не наша компетенція. Ми готові зробити всі роботи, щоби облаштувати новий полігон для міста і для області. Ситуація дуже складна, і я, чесно кажучи, не маю жодного позитиву.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, Львівська ОДА повторно запропонувала земельну ділянку Львівській міськраді, поблизу села Добряни, де можна побудувати сміттєпереробний комплекс. 


Це вже друга земельна ділянка, яку ЛОДА пропонує міськраді для будівництва сміттєпереробного комплексу. Так, 27 січня цього року, за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 


Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на територі "Сірки", міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка є непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 


Читайте також на нашому сайті: 


Ти не повіриш: скільки заробляють заступники прокурора Львівської області.


Стало відомо, коли цьогоріч відбуватиметься Великодній ярмарок.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.