Сегодня: Вторник, 20 Августа 2019 года
Спорт

Область надасть Львову ще одну земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8911
Область надасть Львову ще одну земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу
Найближчим часом Львівська ОДА скерує офіційну пропозицію міській владі Львова, де запропонує ще одну земельну ділянку для будівництва сміттєпереробного комплексу.


Про це у коментарі кореспонденту 032.uа розповів губернатор Львівщини Олег Синютка. 


"Я на сьогоднішній день переконаний, що попередня ділянка відповідає всім екологічним вимогам для того, аби там будувати комплекс для переробки сміття. Ми проти того, щоб робити окремо там ще один полігон, але вважаємо, що те, що стосується сміттєпереробного заводу, там є абсолютно всі вимоги", - зазначив Олег Синютка.


Зазначимо, що під час розмови Олег Синютка відмовився називати територіальне розміщення нової земельної ділянки, зазанчивщи лише те, що пропозицію щодо цієї ділянки міська влада у Львові отримає вже незабаром.


Нагадаємо, що 27 січня цього року, за дорученням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, керівництво Львівської області передало Львову земельну длянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», для споруження там сміттєпереробного комплексу. 


Для дослідження нормативних вимог до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на територі "Сірки", міський голова Львова створив науково-експертну групу, яка проводила дослідження земельної ділянки. За висновками комісії, ця ділянка є непридатною для розміщення там сміттєпереробного комплексу. 


Читайте також на нашому сайті: 


Зійшов сніг, а разом з ним і асфальт: як виглядають вулиці Львова після зими (ФОТОРЕПОРТАЖ).


На виїзді зі Львова трапилась ДТП: фото з місця події.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.