Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Спорт

Садовий розповів, які вулиці ремонтуватимуть цього року

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9130
Садовий розповів, які вулиці ремонтуватимуть цього року
Цього року у Львові відремонтують вулиці Личаківську-Мечникова, Замарстинівську та площу І. Франка. Про це розповів міський голова Андрій Садовий.


Про це інформують у прес-службі Львівської міськради.


«По вулиці Мечникова мусимо завершити роботу до кінця. Також треба приєднати колектор на вулиці Мечникова-Личаківська. Будуть певні незручності, але коли ми будемо робити ремонт трамвайної колії, будемо запускати окремий рух автобуса, тому з вулиці Пасічної буде нормальний доїзд. Також цього року хочемо ремонтувати площу Івана Франка. Також великий об'єм робіт потрібно зробити на вулиці Замарстинівській на ділянці від Гайдамацької до Липинського. Ми виділили кошти з місцевого бюджету, правда, не всі. Багато коштів піде на районні адміністрації, невеликі вулички, хідники», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.


Читайте також на нашому сайті:

Родини загиблих гірників отримають близько 700 тисяч гривень компенсації, а розслідувати трагедію на шахті "Степова" буде державна комісія
Березень у Львові: куди піти і що подивитись
У Нацiональному музеї імені Андрея Шептицького з'явився безкоштовний аудiогiд

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.