Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Спорт

До 1 березня райони Львова отримають перевізників сміття

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   11228
До 1 березня райони Львова отримають перевізників сміття
У Львові завершився конкурс на визначення перевізників твердих побутових відходів і уже до 1 березня буде визначено, які перевізники обслуговуватимуть райони міста.


Про це сьогодні повідомив Сергій Бабак, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, інформує прес-служба міськради. 


Конкурси на визначення перевізників сміття були оголошені в Личаківському, Шевченківському, Сихівському, Залізничному та Франківському районах, окрім Галицького району, де відповідний конкурс було проведено раніше.


Як повідомили у Франківській районній адміністрації, конкурс на вивезення сміття з цього району Львова виграли компанія ТзОВ «СпецавтотрансЛьвів» та ТОВ «AVE Львів». Діючою залишається угода з ЛКП «Львівспецкомунтранс».


«На сьогодні у нашому районі є 256 сміттєвих майданчиків. З них 45% обслуговуватиме компанія ТОВ «AVE Львів», 45% – ТзОВ «СпецавтотрансЛьвів» та 10% – ЛКП «Львівспецкомунтранс», - розповів голова Франківської РА Тарас Гнида.


Нагадаємо, що із 1-го грудня 2016 року, сміття із Галицького району міста вивозить новий перевізник - "Грінера Україна". Для своєї роботи компанія вже закупили нові сміттєві контейнери європейського зразка та три нових сміттєвози на загальну суму 1,5 мільйонів євро. Куди вивозять сміття з Галицького району  тримають у таємниці.


Читайте також на нашому сайті:


 у Львові продовжують пошук нової ділянки під сміттєсортувальний комплекс: сподіваються на допомогу області та держави.


У Львові запрацювало "Яндекс.Таксі": що ви про це думаєте (ОБГОВОРЕННЯ)
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.