Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Спорт

Сергій Бабак: ті перевізники, які хочуть вивозити сміття зі Львова, мають укладати договори із полігонами

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9867
Сергій Бабак: ті перевізники, які хочуть вивозити сміття зі Львова, мають укладати договори із полігонами
У Львові через складну ситуацію із транспортуванням ТПВ, компанії-перевізників, які беруть участь у конкурсі на вивезення сміття, мають пред’явити договір зі сміттєвим полігоном.


Про це під час брифінгу у четвер, 26 січня, розповів начальник департаменту ЖКГ та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.


За словами чиновника, тепер необхідною умовою для участі у конкурсі є те, що перевізники мають пред’явити владі договір із сміттєвим полігоном, що підтвердить їхню можливість вивозити ТПВ зі Львова.


Однак, за словами Бабака, навіть існування подібного договору нічого не означає. Іноді, керівництво полігонів просто відмовляється приймати сміття зі Львова без будь-яких пояснень.


"В основному термін таких угод складає 1-3 місяці. Але є випадки, коли звалища відповляються приймати сміття зі Лвьова, не пояснюючи причини. Тому ситуація із вивезенням ТПВ змінюється мало не щодня", - сказав Бабак.


Зазначимо, що конкурс для компаній перевізників у Львові триватиме до початку лютого.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, львівське сміття найближчим часом почнуть приймати  сміттєві полігони у чотирьох містах області. Однак договори на транспортування сміття будуть підписані строком на 1 тиждень. 


Читайте також на нашому сайті: 


У Львові 1000 учасників АТО отримають по 100 тис. грн. одноразової матеріальної допомоги.


Львів’ян запрошують долучитися до Всеукраїнського вікімарафону і написати власну статтю.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.