Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Спорт

Громада Рясного побоюється, що тепер сміття зі Львова будуть возити лише у їхній мікрорайон

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10935
Громада Рясного побоюється, що тепер сміття зі Львова будуть возити лише у їхній мікрорайон
Сьогодні, 19 січня, депутати міськради Львова прийнявши ухвалу «Про критичну ситуацію, яка склалася на адміністративній території Львівської міської ради у зв’язку з неможливістю вивезення твердих побутових відходів», фактично дозволили встановити у п’яти районах нашого міста сміттєпресувальні лінії.


Як розповів журналістам депутат ЛМР від фракції "Блок Петра Порошенка "Соліднарність" Петро Адамик, мешканці Рясного, які були присутніми на озачерговому засіданні міськради Львова побоюються, що тепер все сміття із міста можуть завозити територію заводу "Сільмаш", де вже встановлені сміттєсортувальні лінії.


"Я не хочу, щоби ця ухвала стала такою "димовою завісою". Тому, що територія мікрорайону Рясне, зокрема заводу "Сільмаш", є найбільш підготовленими для того аби це сміття заховати. Але, ми повинні знати, що дійсно відбувається сортування, ми повинні розуміти, куди буде вивозитись це сміття і куди подінеться інфільтрат. Але маємо наразі критичну ситуацію. Є загроза місту, здоров’ю містян. Потепліє, і все може стати набагато гірше", - зазначив Петро Адамик.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, у Львові виділили більше 90 мільйонів гривень на пресування сміття.


Читайте також на нашому сайті: 


Мер Львова пообіцяв розповісти, куди вивозили львівське сміття після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі.


У Львові екіпаж патрульних, прямуючи на виклик, потрапив у ДТП (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.