Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Спорт

Наступного року у Львівській області можуть запровадити монетизацію пільгових перевезень

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11102
Наступного року у Львівській області можуть запровадити монетизацію пільгових перевезень
Уже в другому кварталі 2017 року на Львівщині можуть запровадити монетизацію пільг.


Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА, Олег Синютка, інформує кореспондент 032.ua.


За словами Олега Синютки, рішення про впровадження монетизації пільгових перевезень у Львівській області підтримують перевізники, депутати і Львівська ОДА.


“Ми мали уже дві зустрічі із перевізниками, які ставлять питання стосовно компенсації за пільговий проїзд, тому що ви знаєте в державному бюджеті ці обов'язки покладені на місцеві органи влади”, - розповідає Олег Синютка - Перш за все прийнято закон, який доручає Кабміну розробити положення про монетизацію пільг для пільгових перевезень. І минулого тижня я мав розмову із Міністром соціальної політики, про те, що під час внесення такого нормативного документу на засідання Кабміну ми претендуємо, щоб Львівщина була одним із перших регіонів, де буде впроваджена монетизація пільг на транспортні перевезення. Це рішення підтримується і перевізниками, і депутатами облради і Львівською ОДА, тому я думаю, що це є ключова річ, яку ми повинні впровадити у 2017 році. Потрібно виділити кошти людям і за рахунок цих коштів, щоб вони мали право оплачували проїзд у громадському транспорт.


Голова Львівської ОДА, Олег Синютка зазначає, що з початку 2017 року монетизацію ще не вдасться запровадити, тому що у бюджетах районів і міст Львівської області місцеві органи влади мають бути передбачити кошти на відшкодування компаніям витрат за пільгові перевезення.


Втім Синютка висловлює сподівання, що уже з другого кварталу наступного року Львівщина стане першим районом, де запровадять монетизацію пільг.


“Ми постараємося запровадити монетизацію пільгового перевезення на Львівщині , хоча це буде залежати від рішення Кабінету Міністрів”, - зазначив Синютка.


Читайте також на нашому сайті:

Львів виявився найдешевшим туристичним містом (ФОТО).
У Львові шукатимуть інвесторів для будівництва канатної дороги до Високого замку і створення «Музею кіно».
У зоні АТО загинув випускник Національної академії сухопутних військ (ФОТО).

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.