Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Спорт

Прийом заявок від компаній, які хочуть побудувати на Львівщині сміттєпереробний завод, триватиме до середини лютого

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8557
Прийом заявок від компаній, які хочуть побудувати на Львівщині сміттєпереробний завод, триватиме до середини лютого
Станом на сьогодні побудувати сміттєпереробний завод у Львівській області зголосилось декілька компаній.


Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Львівської ОДА, Олег Синютка, інформує кореспондент 032.ua.


“Перед оголошенням конкурсу ми провели перемовини із понад 20 підприємствами. Ми опублікували список цих підприємств. Серед них є відомі компанії, і абсолютно нові.


Ми вважаємо, що кожна компанія, яка має бажання, має право подати свої пропозиції до середини лютого і сьогодні є уже компанії з декількох країн світу, які подали свої пропозиції, як учасники такого конкурсу по відбору кандидатів на будівництво заводів по переробці твердих побутових відходів. Після першого етапу, я переконаний, ми перейдемо до другого етапу, де я переконаний, уже чіткіше визначимо і технологію та інвестиційні зобов'язання для цих підприємств”, - зазначив Олег Синютка.


Нагадаємо, кілька тижнів тому голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав розпорядження про оголошення конкурсу на вибір інвестора для будівництва комплексу з утилізації твердих побутових відходів у Львівській області.


Як раніше писав 032.ua, 10 листопада Львівська ОДА представила три земельні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу.


Перша земельна ділянка розташована у Яворівському районі, площею 12,8 га, де раніше було виробництво гірничо-хімічної промисловості "Сірка". На цю земельну ділянку уже виготовлено технічну документацію із землеустрою і паспорт об'єкту.


Друга земельна ділянка розташована у Миколаївському районі – біля міста Новий Розділ. Тут 15 га. порушені гірнично-хімічною промисловістю землі. На цю земельну ділянку уже розроблено детальний план території. 


Третя земельна ділянка розташована поблизу села Брониця Дрогобицького району поруч із існуючим міським сміттєзвалищем.


Додамо, що у будівництві сміттєпереробного заводу на Львівщині уже зацікавлені 26 потенційних компаній-інвесторів. Ознайомитись із переліком цих компаній можна  ТУТ.


Читайте також на нашому сайті:

Куди піти у Львові цього тижня: цікаві події з 26 по 30 грудня, які варто відвідати.


У міськраді створять комісію, яка контролюватиме та перевірятиме ситуацію із сміттям у Львові.


Депутати заборонили проводити будь-яку діяльність із відходами на вулиці Шевченка.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.