Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Спорт

Львівські депутати вимагають відновити трамвайний маршрут №3

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9529
Львівські депутати вимагають відновити трамвайний маршрут №3
Через те, що у Львові віднедавна скасували трамвайний маршрут №3, на вулиці Кн.Ольги львів’яни відчувають проблеми із курсуванням громадського транспорту. 


Так, за словами  депутата ЛМР  від фракції «Самопоміч» Ігоря Корончевського, до нього вже неодноразово зверталися львів’яни через незадовільне обслуговування району, де розташовується вул.Кн.Ольги, міським електротранспортом.


Відтак, Корончевський звернувся до мера Андрія Садового з вимогою відновити рух трамвайного маршруту №3.


Нагадаємо, як раніше повідомляв 032.ua, нещодавно у Львові після ремонту відкрили вулиці Котляревського та І.Н.Левицького, після чого трамваї №9 та 11 повернулися на старі маршрути. Планувалося, що трамвай №3 також курсуватиме за звичним маршрутом, однак згодом у "Львівелектротрансі" плани дещо змінилися. 


Читайте також на нашому сайті: як виглядає вулиця Київська після ремонту.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.