Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Спорт

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської обласної ради у вівторок, 22 листопада

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10975
Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської обласної ради у вівторок, 22 листопада
У вівторок, 22 листопада, депутати Львівської обласної ради прийшли на VІ пленарне засідання IV чергової сесії.


032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.


1. Під час своєї роботи депутати облради прийняли рішення рекомендувати місцевим радам обмежити продаж алкоголю на території Львівщини в нічний час – із 22:00 по 10:00. Водночас, підприємцям не забороняється продавати алкоголь у нічний ча доби. Мова йде лише про рекомендацію органам місцевого самоврядування встановити заборону на продаж алкоголю.


2. Також чиновники затвердили перспективний план об’єднання громад Турківського району. Тож тепер у Турківському районі буде 4, а не 2 територіальні громади, як було раніше.


3. Крім цього, депутати обласної ради запропонували надати статусу "Національний" Львівській обласній філармонії". Відповідну пропозицію висунув голова комісії з питань культури та ЗМІ облради Юрій Візняк.


4. На пленарне засідання в облраду завітав  керівник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський. Він розповів чиновникам про те, як на Львівщині триває процес люстрації. 


Зазначимо, що незважаючи на те, що у порядку денному депутатів було понад 40 питань, чиновники не поспішали активно працювати. Фактично, робота облради розпочалася лише о 12:00, хоча депутати на пленарне засідання зібралися ще о 10:00. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.