Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Спорт

Олександр Ганущин розповів про майбутні зміни пасажирських перевезень на Львівщині

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9299
Олександр Ганущин розповів про майбутні зміни пасажирських перевезень на Львівщині
Нову концепцію розвитку пасажирських перевезень на Львівщині обласні депутати будуть розглядати на сесії у січні наступного року.


Про це повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин під час сьогоднішнього брифінгу щодо річної діяльності обласної ради, інформує сайт 032.ua.


"Це питання будемо розглядати на сесії у січні. Думаю, це будуть комплексні питання щодо генеральних напрямків руху маршрутних транспортних перевезень, кінцевими автостанціями та інфраструктурою навколо них", - розповів Ганущин.


Водночас, чиновник розкритикував рішення міського голови Львова Андрія Садового через його рішення про перенесення приміських  і міжміських автобусних маршрутів на околиці обласного центру.


"Є нарікання пасажирів, і вони є об’єктивними. Не можна просто було винести кінцеві зупинки за межу міста, і не забезпечити  при цьому доїзд туди у постійному режимі – це означає так: «це не мої виборці, вони мене не цікавлять", - зазначив Олександр Ганущин.


Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, з початку жовтня вступило в дію рішення Львівської міськради, відповідно до якого кінцеві зупинки усіх приміських маршрутів було перенесено на найближчі від в’їзду у місто автостанції. Таке рішення обурило мешканців області, які кілька разів перекривали міжнародні траси з вимогами повернути автобуси на попередні маршрути. 


Читайте також на нашому сайті: 


Мирний протест у Львові: мешканці приміських сіл вимагають від Садового повернути кінцеві зупинки у центр Львова.

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.