Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Спорт

Юрія Гольця, якого сьогодні затримали під час отримання хабара, відсторонили від роботи в міськраді

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8789
Юрія Гольця, якого сьогодні затримали під час отримання хабара, відсторонили від роботи в міськраді
Міський голова Львова підписав розпорядження про відсторонення начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства так інфраструктури Львівської міської ради Юрія Гольця  від виконання посадових обов’язків через проведення слідчих дій. 


Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.  Нагадаємо, 17 листопада співробітники СБУ та військової прокуратури затримали на хабарі начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Гольця.


Чиновника затримали у центрі Львова під час отримання чергової частини хабара у розмірі вісімдесят тисяч гривень.


Додамо, минулого місяця у справі Грибовицького сміттєзвалища прокуратура Львівської області оголосила про підозру Юрію Гольцю. Звинувачення стосуються питання діяльності департаменту житлового господарства та інфраструктури в частині контролю дій ЛКП «Збиранка» щодо складування сміття та обвалу на полігоні в Грибовичах.


У  вівторок, 1 листопада, Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід Юрію Гольцю. Того дня за рішенням суду, його було відпущено під особисте зобов’язання. 

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.