Сегодня: Четверг, 20 Февраля 2020 года
Спорт

Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у четвер, 10 листопада

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   11117
Про це варто знати: які ухвали прийняли депутати Львівської міськради у четвер, 10 листопада
032.ua підготував для Вас добірку найважливіших рішень, за які проголосували депутати.


1. Без чвар і суперечок - як не дивно, депутати міської ради Львова доволі швидко, а головне- вчасно, змогли прийняти бюджет Львова на 2017 рік. У пояснювальній записці до міського бюджету зазначено, що у проекті враховано фактичне виконання дохідної частини бюджету за 2013-2016 роки/


2. Також під час своєї невтомної роботи депутати затвердили програму популяризації пам’яті загиблих героїв АТО. За" проголосував 51 депутат. Крім того, народні обранці присвоїли львівській хоровій школі «Дударик»  ім’я Миколи Кацала.


3. Своїм рішенням депутати міськради Львова ухвалили зміни до міського бюджету Львова на поточний рік. Відповідно до цього,  1,72 мільйонів гривень отримає управління охорони здоров’я на забезпечення ліками та виробами медичного призначення пільгових категорій населення міста, у зв’язку зі збільшенням їх кількості, за рахунок видатків на коригування міжбюджетних трансфертів.


4. Також під час сесії було ухвалено рішення про те, що дитячі будинки сімейного типу та три приватні дитячі будинки, де проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, матимуть знижку на оплату ЖКП. 


 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.