Сегодня: Воскресенье, 08 Декабря 2019 года
Спорт

У Рясному планують побудувати автобусну станцію

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9917
У Рясному планують побудувати автобусну станцію
На засіданні комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища члени комісії розгялнули проект ухвали про розміщення автобусної станції на вул. Т. Шевченка, 317, і передали земельну ділянку на баланс ЛКП “Рембуду".


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на інформаційний портал депутатів міської ради.


Як зазначив член комісії Михайло Дідух, це питання необхідно вирішувати комплексно, адже воно має відповідати мешканцям мікрорайону Рясне.


"Я повністю підтримую цю ідею. Але ми всі знаємо про дуже складну транспортну ситуацію, коли люди не можуть заїхати до Рясного чи виїхати звідти у час пік. І якщо ми отримаємо ще один потік людей, які будуть прямувати на автостанцію, може виникнути повний хаос. Тому, треба чітко прописати, що під будівництво автостанції буде додатково залучено кілька маршрутів електротранспорту чи маршрутних автобусів", - зазначив Дідух.


Читайте також на нашому сайті: львів'яни збирають підписи, аби отримати дозвіл на індивідуальне опалення
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.