Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Происшествия

Депутати міської ради заборонили встановлення атракціонів в центрі Львова та поруч із дитячими майданчиками

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   12287
Депутати міської ради заборонили встановлення атракціонів в центрі Львова та поруч із дитячими майданчиками
Сьогодні, 8-го червня, міські обранці проголосували за ухвалу "Про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території міста Львова" та заборонили діяльність будь-яких атракціонів в центрі міста.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Згідно з проектом ухвали, підприємці, аби отримати дозвіл на встановлення будь-яких атракціонів у Львові, мають звертатися за дозволом до комісії, яку очолює директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.


Втім, депутати заборонили видавати такі дозволи для роботи атракціонів на просп. Свободи (у тому числі на площі перед Оперним театром) – ареал, обмежений вул. Торговою, вул. С. Наливайка, вул. Січових Стрільців, вул. Ю. Словацького, вул. Стефаника, вул. Дж. Дудаєва, просп. Т. Шевченка, вул. О. Герцена, вул. І. Франка, вул. Підвальною та на пл. Ринок. 


Крім того, діяльність атракціонів забороняється в радіусі 100 метрів від комунальних дитячо-спортивних майданчиків.


Нагадаємо, що в грудні 2015 року мерія вже приймала рішення про заборону діяльності атракціонів поблизу Оперного театру. Після цього підприємці демонтували каруселі, які були там встановлені, натомість на площі перед театром почав працювати прокат дитячих автомобілів.


Читайте також на нашому сайті: 


Що треба знати про запровадження безвізового режиму львів'янам: запитання та відповіді.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.