Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Происшествия

В мерії Львова наполягають, що мали право продати землю під будівництво Індустріального парку і будуть доводити це людям

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10084
В мерії Львова наполягають, що мали право продати землю під будівництво Індустріального парку і будуть доводити це людям
Минулого тижня мешканці району Рясне знову протестували проти початку будівництва Індустріального парку. Мовляв, земля Львова не належить, і ніякого будівництва тут не буде.


Однак протилежної думки дотримуються представники влади у львівській мерії, інформує сайт 032.ua.


Так, за словами заступника міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа, права на землю належить місту, адже міська влада її продала.


"Ми плануємо на вівторок виїзд для роз’яснення ситуації, для спілкування з громадою. Формуємо групу зі своєї сторони, яка зможе більш детально пояснити ситуацію, як це все відбувалося. Паралельно плануємо також зустрітися з головою обласної ради, щоб також була його підтримка у ситуації. Просто потрібно знайти баланс і пояснити людям, як воно все виглядало", - зазначив Васьків.


Нагадаємо, що у грудні 2015 року влада Львова продала 23 га землі за 52,5 мільйонів гривень, для будівництва на території промислової зони "Рясне-2" Індустріального парку. Розпочати будівництво голландська компанія планувала ще у 2016 році, однак проти цього активно виступали мешканці Рясне-Руського, які блокували роботи та пікетували міську раду. 


Однак вже у листопаді минулого року співробітники прокуратури провели обшуки у міськраді Львова, через продаж земельної ділянки під будівництво Індустріального парку. Правоохоронці підозрюють місцеву владу у тому, що ціна на землю була значно заниженою. і відкрили за цим фактом кримінальне провадження. 


Та вже у березні цього року виконком міської ради дозволив забудовнику розпочати перший етап робіт
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.