Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Происшествия

Мерія затвердила кредитний договір між Львовом та ЄБРР для впровадження електронного квитка

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11287
Мерія затвердила кредитний договір між Львовом та ЄБРР для впровадження електронного квитка
Сьогодні, 18 травня, під час пленарного засідання міської ради, депутати погодили кредитний договір між Львовом та ЄБРР для впровадження електронного квитка.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


"Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ухвалила затвердити: Кредитний договір від 17.11.2016, укладений між Львівським комунальним підприємством «Львівавтодор» та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо реалізації проекту залучення коштів для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова. Договір гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 27.04.2017, укладений між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку, з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського міського комунального підприємства «Львівавтодор» відповідно до Кредитного договору від 17.11.2016", - йдеться у рішенні.


Нагадаємо, що мова йде про кредитну суму у розмірі 10 мільйонів гривень. Е-квиток має запрацювати у громадському транспорті нашого міста орієнтовно навесні наступного року.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.