Сегодня: Суббота, 29 Февраля 2020 года
Происшествия

"Частина сміття зі Львова сьогодні вивозиться на полігони Львівщини", - Олег Синютка

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9711
"Частина сміття зі Львова сьогодні вивозиться на полігони Львівщини", - Олег Синютка
Львівське сміття продовжують вивозити на деякі полігони, які розташовані на території області, однак цього недостатньо, аби очистити Львів від сміття.


Про це губернатор області Олег Синютка розповів у коментарі кореспонденту 032.ua.


"Частина сміття сьогодні вивозиться на полігони області. Але ми прекрасно розуміємо, що ємкість і можливість приймати сміття зі Львова на полігонах Львівщини є недостатньою. Якщо влада Львова звернеться до нас за допомогою, то звичайно, ми не залишимо в біді 800-тисячне місто", - зазначив Олег Синютка.


Нагадаємо, що 6-го березня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у Львові може виникнути нова сміттєва криза. За інформацією Андрія Івановича, практично всі перевізники заявляють про блокування вантажівок із львівским сміттям та не неможливість вивозити зі Львова ТПВ.


Читайте також на нашому сайті: 


Зійшов сніг, а разом з ним і асфальт: як виглядають вулиці Львова після зими (ФОТОРЕПОРТАЖ).


На виїзді зі Львова трапилась ДТП: фото з місця події.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.