Сегодня: Воскресенье, 26 Января 2020 года
Происшествия

Французький уряд надасть Львову грант у розмірі 650 тис євро на проектну документацію щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11044
Французький уряд надасть Львову грант у розмірі 650 тис євро на проектну документацію щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища
Французький уряд ухвалив рішення про надання гранту у розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.


Про це у своєму відеозверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий, інформують у прес-службі міськради.


Згідно з умовами гранту, всі роботи виконуватиме французька компанія "Egis", яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів у Марселі.


Нагадаємо, ще у січні народний депутат України та радник міського голови Львова Сергій Кіраль казав, що Львів планує заручитися досвідом і фаховими знаннями французької компанії "Egis" у вирішення питання поводження з ТПВ.


"Основна робота компанії буде спрямована на оновлення проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який був розроблений «Гірхімпром» і на вивчення різних варіантів технологій переробки будівництва нового сучасного комплексу", - зазначав тоді Сергій Кіраль.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.