Сегодня: Вторник, 21 Января 2020 года
Происшествия

"Російський шпигун у Львові хотів підірвати трамвай із людьми", - голова СБУ Львівщини Віктор Андрейчук

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9367
"Російський шпигун у Львові хотів підірвати трамвай із людьми", - голова СБУ Львівщини Віктор Андрейчук
Правоохоронці у Львові викрили російського шпигуна на завербованих місцевих мешканців, які планували вчинити у нашому місті низку терористичних актів. 


Про це під час сьогоднішнього пленарного засідання міськради Львова повідомив  голова СБУ Львівщини Віктор Андрейчук, інформує кореспондент сайту 032.ua.


"У Львові був затриманий російський шпигун, його засудили на 10 років. Крім того у нашому місті планували терористичний акт – хотіли підірвати трамвай з людьми. Нам вдалось зупинити терористів, коли вони несли вибухівку. Цих людей ми обміняли на наших військовополонених. П’ять українських хлопців повернулися додому", – розповів  Андрейчук.


Читайте також на нашому сайті: 


Телішевський про спілкування із Садовим, вивезення сміття і Грибовицьку трагедію.


Поблизу Львова під колесами позашляховика загинув пішохід.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.