Сегодня: Вторник, 24 Апреля 2018 года
Происшествия

У Львові відтермінували відкриття вулиці Мечникова: подробиці

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10579
У Львові відтермінували відкриття вулиці Мечникова: подробиці
Вулицю Мечникова на ділянці від вул. Некрасова до Личаківської планували відкрити у 20-тих числах січня. Однак, ремонтні роботи тривають там і досі


Як розповів у коментарі кореспонденту 032.ua начальник управління ЖКГ та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак, завершити вчасно ремонтні роботи на вулиці Мечникова завадили погодні умови. 


"Готова проїзна частина від вулиці Некрасова до Личаківської. Ми очікували, що погода дозволить нам докласти плитку і відкрити дорогу. Але якщо відкривати зараз, то люди почнуть ходити по проїжджій частині. Тому, "Онур" засипле цю частину щебінкою , поставить бетонні блоки і люди зможуть там пройти. Думаю, що десь до числа 5-6-го лютого ми відкриємо вулицю Мечникова", - зазначив Бабак.


Зазначимо, що ремонтні роботи на вулиці Мечникова тривають з грудня 2015 року.


Читайте також на нашому сайті: 


"На Яворівщині сміттєсортувальний комплекс будувати не можна", - експерт.


Безготівковий розрахунок в електротранспорті Львова працює вже на чотирьох маршрутах.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.