Сегодня: Пятница, 06 Декабря 2019 года
Происшествия

Садовий просить мера Луцька приймати львівське сміття

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9955
Садовий просить мера Луцька приймати львівське сміття
Міський голова Львова звернувся до свого колеги у Луцьку з проханням приймати ТПВ зі Львова. 


Відповідний допис на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook розмістив депутати міської ради Луцька Богдан Богонос, інформує сайт міста Львова 032.uа.


Так, у своєму листі Андрій Іванович зазначає, що наразі у Львові загострилася ситуація із вивезенням ТПВ, і станом на сьогодні у місті близько 30% сміттєвих майданчиків є переповненими.


У зверненні також зазначається. що велике накопичування сміття у місті при підвищенні температури повітря може значно погіршити екологічну ситуацію у Львові. Тому мер Львова закликає владу Луцька тимчасово приймати львівське ТПВ.


Садовий просить мера Луцька приймати львівське сміття


Фото: Богдан Богонос/facebook


Читайте також на нашому сайті: 


На вулиці Театральній мікробус збив пішохода на смерть (ВІДЕО).


На об’їзній Львова зіштовхнулись два автомобілі: фото з місця ДТП.


Зустрічайте е-квиток: від сьогодні у трамваях №8 можна заплатити за проїзд за допомогою мобільного додатку (ФОТО, ВІДЕО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.