Сегодня: Среда, 19 Июня 2019 года
Происшествия

Садовий стверджує, що жодного інвестора, який б хотів зробити рекультивацію і побудувати новий сміттєвий полігон, не було

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9037
Садовий стверджує, що жодного інвестора, який б хотів зробити рекультивацію і побудувати новий сміттєвий полігон, не було
Міський голова Львова Андрій Садовий, звітуючи про результати роботи у 2016 році, сказав, що жодного інвестора, який хотів  би зробити рекультивацію і збудувати новий полігон, не було. 


Про це повідомляє 032.ua.


"Мене дуже часто питають: « приходили інвестори, чого ж ти їх не брав, чому не запрошував? Особливо, коли був підпал. Інвестори……...30 інвесторів..... А я питаю: «Ну, добре, Садовий поганий, Садовий хотів відкати і їх не пустив. А де ці інвестори збудували заводи в Україні? А ніде.


Можу вам офіційно сказати, що жодного інвестора, який хотів би працювати у Львові, який хотів би робити і рекультивацію, і збудувати новий полігон, на превеликий жаль, ми не мали. Ми пробували шукати інвестора спільно з НФК - підрозділом Світового банку. Це було в 2012 році. Вони провели дуже серйозне, глибоке дослідження, але, коли в Україні тариф на утилізацію 2,5 євро, а вартість утилізації в Європі – від 40 до 120 євро, ніхто на такі ціни працювати не піде, тому що це нерентабельна річ", - сказав Андрій Садовий. 


Додамо, що 11 березня на офіційній сторінці "Укроп Львівщина" у Facebook було опубліковано повідомлення про те, що 43 фірм із 14 країн світу пропонували побудувати сміттєпереробний завод і вирішити проблему Грибовицького сміттєзвалища.


У дописі мовиться про те, що цей перелік фірм їм надали у відповіді на запит депутатів від УКРОПу.


“На запитання: скільки фірм із пропозицією про будівництво сміттєпереробного заводу зверталось до Львівської міської ради і на яких підставах їм було відмовлено, від імені міського голови відповіли коротко: «У Львівську міську раду щодо можливості розміщення сміттєпереробних підприємств звертались 43 компанії, перелік яких додається”, - йдеться у дописі.


Садовий стверджує, що жодного інвестора, який б хотів зробити рекультивацію і побудувати новий сміттєвий полігон, не було


Нагадаємо, що вчора, звітуючи про результати роботи у 2016 році, міський голова Львова Андрій Садовий також повідомив, що  міськрада уже має 5 різних пропозицій від населених пунктів поблизу Львова, які готові продати землю під новий сміттєвий полігон.


Читайте також на нашому сайті:


Депутати заборонили проводити будь-яку діяльність із відходами на вулиці Шевченка.


У мікрорайон Рясне та на Левандівку можуть прокласти трамвайну лінію


Львів виявився найдешевшим туристичним містом (ФОТО)
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.